...ubytování s komfortem v Sušici...
...restaurace s krajovými specialitami...
...rodinný hotel, svatby, firemní akce...
...stylová regionální kuchyně...

Vítejte na stránkách rodinného hotelu HOTEL PEKÁRNA

Hledáte klid a pohodlí? V tom případě jste u nás na správném místě!

Romantika, rodinná relaxace, ale i krátkodobý pobyt pro podnikatele v královském městě Sušice - to vše je HOTEL PEKÁRNA.

Město Sušice je výchozím bodem pro krásné výlety na Šumavu, např. na Srní, Modravu, Kvildu a jiná, ještě stále panensky čistá místa Národního parku Šumava.

  • K názvu hotelu je nutné poznamenat, že původní budovy vlastnily Západočeské pekárny a cukrárny v Klatovech. Měli zde cukrářskou výrobnu. Když se začal hotel budovat, vžil se pro všechny pracovní název "jdeme na pekárnu". A tak se stalo, že "pekárna" zůstala i v názvu nového hotelu. V roce 1995 se začala připravovat stavební dokumentace se stavebním řízením a žádalo se o povolení stavby. Následně započalo částečné bourání původních objektů. Vlastní stavba trvala pět let, provoz byl zahájen 31.12.2000.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hotel

HOTEL PEKÁRNA obohatil město Sušici o nové možnosti dobrého ubytování, kvalitního stravování i o různé zábavné a sportovní činnosti.

  • 49 míst ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky a zapůjčení dětské postýlky
  • Restaurace s pestrou nabídkou jídel
  • Parkoviště, bowling, squash, Infrasauna, Finská sauna

Restaurant

Přijďte na oběd s přáteli nebo obchodními partnery, dejte si u nás odpolední šálek kávy, nebo zajděte na romantickou večeři...

V příjemně zařízené restauraci se o Vás vždy vzorně postará náš personál. Najdete zde pestrou nabídku jídel, salátů a studených mís. K dobré náladě si můžete dát skleničku z našeho výběru českých vín nebo skleničku dobrého piva.
Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním svateb, oslav či rautů.
Restaurace má všechny prostory nekuřácké.